piątek, 20 stycznia 2012

W Nowym Roku..

Witam WAS serdecznie w Nowym 2012 Roku :). Troszkę mnie nie było, jednak ani przez chwilę nie próżnowałam.. Robiłam tysiąc rzeczy poza xxx ... Obecny rok 2012, będzie rokiem wielu zmian w moim życiu :o). Długo się zastanawiałam, czy się Wam pochwalić.. Postanowiłam się podzielić tymi wspaniałymi wieściami. Ale od początku ..

Latem, w trakcie wycieczki objazdowej wybrzezem Chorwacji, moje Kochanie zaciągnęło mnie do katedry w Dubrovniku i ... Klęknął, wyjął małe czerwone pudełeczko w kształcie serduszka i .. zapytał czy zostanę jego żoną :o). Oczywiście padło TAK :)
Efektem tego jest to, że 28.01.2012r. wychodzę za Mąż :o) (i to jest powodem mojego zniknięcia). W naszym życiu pojawiła się Najkochańsza Istota, która obecnie rośnie sobie pod moim serduszkiem :0) - jeszcze nie czuję, jak "broi" ale teraz to już kwestia dni.. Tatuś przeszczęśliwy, zresztą tak samo jak i ja :o). Nie możemy się już doczekać pierwszych kopniaczków. Na wizyty chodzimy wspólnie :o). Są to NIESAMOWITE CHWILE DLA KAZDEGO Z NAS!
Przygotowania przedślubnę idą pełną parą - prawie wszystko załatwione :). No poza moją obrączką, której nadaj nie mam - jednak podobnież ma być 26 stycznia do odbioru ;)

Przepraszam za moją nieobecność, jak będziemy już po wszystkim, zrelacjonuję co nie co ;o), na spokojnie :)

5 komentarzy:

 1. O RANY!! TO FANTASTYCZNE WIADOMOŚCI! I TO TYLE NA RAZ !! GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. tylko pogratulowac!Ech szkoda ze ja nie mam tego malego serduszka... a 30tka juz dawno za mna.Ale jak sie chce to nie ma:( No, to wychodz za mąż i raz dwa do krzyzyków, hehe-poki co wypoczywaj i baw sie dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. To najpiękniejsze momenty życia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie gratulacje! To już tylko kilka dni do TEGO dnia :) po cichutku zazdroszczę :P Ale przede wszystkim trzymam kciuki za Waszą trójeczkę. Wszystkiego dobrego!!! :)

  OdpowiedzUsuń